Ben Simge

 11 Ocak 1998 yılında Malatya’da doğdum. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra Malatya İnönü Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (ingilizce) 4. Sınıf öğrencisiyim. Bununla birlikte de Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Sosyal Medya Yöneticiliği öğrencisiyim. Üniversite Hayatım boyunca kendimi geliştirmek adına Habitat, Endeover gibi gönüllü organizasyonlarda aktif rol aldım.

Buna ek olarak; üniversitemizin en aktif topluluğu olan Girişimcilik Topluluğunda 3 yıldır Yönetim Kurulu üyeliği yapıyorum. Topluluğumuzla birlikte gerçekleştirdiğimiz Doğu ve Güneydoğunun en büyük kariyer etkinliği olması hedeflenen Liderler Anadolu’nun Sponsorluk Yönetiminde görev aldım. 2019 yılında Hollanda’da Muhasebe Stajı ve Yönetici asistanlığı yaptım. Son olarak da Yetkinlik Eğitimi Programının ilk öğrencilerinden birisiyim. Üniversite hayatımın son senesinde de gönüllü organizasyonlar, stajlar ve eğitimlerle kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Yukarıda görünen tüm bilgi ve metin dizgisi (cümle-imla kuralları vb.) kişinin kendisine ait olup, YEP tarafından bir müdahalede bulunulmamıştır.